خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

صهیونیست‌ها ۸۰ سالگی خود را نمی‌بینند

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 18:47
سردار فدوی گفت: متفکران صهیونیست استدلال می‌کنند که اسرائیل ۸۰ سالگی خود را نمی‌بیند.
انقلاب،سپاه،عمل،اسلامي،خدا،جنگ،قرار،پاسداران،جانشين،فرمانده، ...

خلاصه خبر

جانشین فرمانده کل سپاه:
سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست سراسری فرماندهان بسیج بنیاد مستضعفان با اشاره به سخنان بنیانگذار انقلاب اسلامی در خصوص بسیج اظهار کرد: یکی از ابتکارات خاص حضرت امام (ره)، تشکیل سپاه پاسداران و بسیج بود و نقصی که در طول تاریخ بعد از ائمه وجود داشت، نبود تشکیلاتی مثل بسیج و سپاه بود.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: خداوند می‌فرماید دو حزب بیشتر در جهان نیست؛ حزب خدا و حزب شیطان و همه مردم عالم یا در این حزب قرار دارند یا در آن دیگری؛ ولی خداوند خودش اراده کرده تا حزب الله پیروز باشد؛ لذا ما تنها باید مراقب باشیم که خودمان را در حزب خدا قرار دهیم و به تکالیفمان عمل کنیم و بدانیم که در صورت عمل به تکلیفمان، نتیجه را خداوند رقم می‌زند.
سردار فدوی با اشاره به سخنان امام راحل که فرمودند ملت ما از ملت زمان رسول الله و امیرالمومنین (ع) بالاترند گفت: در همه این سال‌ها، ملت ما به میزان قابل قبول خداوند، به تکالیفشان عمل کردند و خدا نیز به وعده خود عمل کرد و این انقلاب را نگه داشت.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: شما نگاه کنید حداقل ۵ قرن است که کشور‌های غربی، دنیا را استعمار کردند؛ اما آن‌ها امروز در چه وضعی هستند؟
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به شرایط مسلمانان در جنگ احزاب بیان کرد: در جنگ احزاب دشمنان قطعنامه صادر کردند و در یک بند آن گفتند حتما حضرت محمد (ص) و حضرت علی (ع) را می‌کشیم حتی اگر کافر شوند؛ در این جنگ، وقتی مسلمانان در حالی که مشغول حفر خندق دور شهر بودند، کلنگی به سنگ خورد و جرقه‌ای بلند شد، پیامبر فرمود ما روم را می‌گیریم؛ کلنگ دیگری خورد و جرقه دیگری زد و باز پیامبر فرمودند ما ایران را می‌گیریم؛ این در حالی بود که مسلمین برای در امان ماندن از هجوم دشمن در حال حفر خندق دور شهر بودند و هیچ کس شاید نمی‌توانست لحظه‌ای این سخن پیامبر را تصور هم کند.