خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 14 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واکنش نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به یک اقدام ناشایست

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 14:59
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با واکنش به اقدام برخی در اهانت به روحانیت توسط ادیادی دشمن در جریان آشوبهای اخیر، گفت: چنین اقدامات سخیفی همواره در طول تاریخ وجود داشته اما روحانیت اهمیتی به آن نداده‌اند، در طول تاریخ دشمنی با روحانیون بسیار بوده چرا که آن‌ها ریشه فساد را هدف قرار داده اند و اکنون نیز محکم و قوی در میدان حاضر هستند.
ارتباط،كهگيلويه،بويراحمد،دشمن،نماينده،روحانيت،فقيه،محكم،تبلي ...

خلاصه خبر

در این دیدار نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تبلیغ موضوعی بسیار مهم برای انقلاب و اسلام و برای منافع ملی و امنیت کشور است گفت: باید تبلیغ به نحو احسن انجام شود اگر تبلیغ را به خوبی انجام ندهیم در دست دشمنان و معاندین و مبلغین شیطانی قرار خواهد گرفت.
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه شهر یاسوج گفت: این ارتباط می بایست اکنون بیشتر شود در اغتشاشات دانشجویان و دانش آموزانی را دیدیم که به دلیل نبود همین ارتباط به بیراهه رفتند و از حرفهای آنها کاملاً مشهود است که با آنها صحبت نشده است و این انقطاع خسارت بار و مصیبت زاست.