خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 17 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آستان قدس هفته آینده آمبولانس بیماران مرگ مغزی بیمارستان منتصریه را تحویل می دهد- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 14:58
تولیت آستان قدس رضوی گفت: آمبولانس ویژه انتقال بیمار مرگ مغزی با ICU سیار تا هفته آینده در اختیار بیمارستان منتصریه قرار می گیرد.
بيمارستان،توليت،مروي،آستان،رضوي،قدس،بيمار،خدمت،پزشكي،جهت،اجر ...

خلاصه خبر

تولیت آستان قدس رضوی بیان کرد: همچنین باید بگوییم که تمام اعضای کادر درمان هم که در مسیر نجات جان همنوعان خود در بیمارستان‌ها تلاش می‌کنند از اجر و مزد ویژه‌ای در نزد ایزد منان برخوردار هستند، زیرا از علم فرا گرفته و دانش آموخته شده در مسیر خدمت به بیماران و رفع مشکلات آنان استفاده کرده‌اند.
آمبولانس ویژه انتقال بیمار مرگ مغزی با ICU سیار تا هفته آینده در اختیار بیمارستان منتصریه قرار می‌گیرد
وی با ذکر این نکته که در آستانه ولادت حضرت زینب کبری(س) قدردان تک‌تک زحمتکشان حوزه سلامت از جمله پرستاران زحمتکش هستیم، تاکید کرد: در جهت تامین نیازهای بیمارستان منتصریه همکاری لازم را داریم و این قول را می‌دهیم که آمبولانس ویژه انتقال بیمار مرگ مغزی با ICU سیار را که مهمترین خواسته بیمارستان منتصریه در جهت انتقال به‌موقع بیمار مرگ مغزی برای انجام عمل پیوند بوده تا هفته آینده در اختیار این بیمارستان قرار بگیرد.