سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

در پنجمین روز هفته بسیج در کهگیلویه و بویراحمد چه گذشت؟- اخبار کهگیلویه و بویراحمد - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 14:41
500 بسته معیشتی به همت بسیج سازندگی سپاه فتح و با همکاری انجمن حمایت از زندانیان کهگیلویه و بویراحمد بین خانواده زندانیان نیازمند توزیع شد.
سپاه،بسيج،فتح،استان،شهيد،گلزار،سردار،شهرستان،هفته،لنده،كهگيل ...

خلاصه خبر

رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح استان نیز در این آئین افزود: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری نسبت به رسیدگی و کمک به افراد نیازمند و تدابیر فرماندهی سپاه استان امروز 500 بسته معیشتی اهدایی سپاه فتح استان شامل برنج، روغن،رب،حبوبات و ماکارونی با ارزش هر بسته افزون بر 700هزار تومان بین خانواده‌های زندانیان نیازمند توزیع می‌شود.
دیدار فرمانده سپاه فتح با خانواده شهدا
سردار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد همزمان با هفته دفاع مقدس با برخی از خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس دیدار کرد.
سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت مقام شامخ شهیدان با خانواده شهیدان سردار شهید یارمحمد کشاورز و شهید جهانگیر پور ذاکری شهید مفقود الاثر این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
خدمات سپاه و بسیج در بخش محروم دیشموک
غبارروبی گلزار شهدا در لنده
مراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهرستان لنده به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور مسولان شهرستان لنده در گلزار شهدای این شهرستان برگزار شد.