خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 20 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه اراک: باید در مقابل توطئه های دشمنان هوشیار بود- اخبار مرکزی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 14:17
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: نیاز است در مقابل توطئه های دشمنان هوشیار بود همچنین باید برنامه های دشمن و فیلم های شرارت و آشوب های اخیر مستند سازی شود.
اسلامي،جامعه،قرآن،فرهنگي،دشمن،فرهنگ،كريم،زندگي،انس،هويت،امني ...

خلاصه خبر

وی افزود: دستورات قرآن و انس با مبانی قرآنی زندگی مادی و معنوی انسان را شکل می‌هد بنابراین ارتباط و انس با قرآن مایه برکت زندگی، معنویت بیشتر و توفیق در زندگی خانوادگی، اجتماعی و شغلی انسان می‌شود.
دری نجف‌آبای بیان کرد: انس با کلام نورانی قرآن کریم، قرائت و تدبر در مفاهیم و معارف آن و عمل به آموزه‌ها و فرامین این کتاب بزرگ آسمانی سعادت دنیا و آخرت را به دنبال دارد.
دری نجف آبادی بیان کرد: دشمن چشم دیدن جمهوری اسلامی را ندارد و تمام قد در مقابل ما ایستاده است بنابراین باید با تمام توان همان طور که تا به امروز دشمن را زمین گیر کرده‌ایم همچنان باقدرت و مقتدر بایستیم چراکه نمی‌توان کشور را به حال خود رها کرد و نباید اجازه دهیم کشور به خاک و خون کشیده شود بنابراین نیاز است در مقابل توطئه‌های دشمنان هوشیار بود همچنین باید برنامه‌های دشمن و فیلم‌های شرارت و آشوب‌های اخیر مستند سازی شود.