خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 15 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جنگ روایت‌ها سنگین‌ترین جنگ است/ نتیجه تحقق شعار «زن، زندگی، آزادی» اسارت است

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 13:37
جانشین رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: جنگ روایت‌ها سنگین‌ترین جنگ است، حتی از یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار گلوله جزایر مجنون و حماسه نهر جاسم سخت‌تر است.<br/>
جنگ،تئوري،كيخا،وابستگي،دانشجويان،كشور،جانشين،بسيج،تبيين،عالم ...

خلاصه خبر

جانشین رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: جنگ روایت‌ها سنگین‌ترین جنگ است، حتی از یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار گلوله جزایر مجنون و حماسه نهر جاسم سخت‌تر است.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، علیرضا کیخا امروز در اجتماع بزرگ دانشجویان انقلابی در محل گلزار شهدای کرمان و در جوار مزار شهید سردار حاج‌قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهادت سردار حاج‌قاسم سلیمانی قلب مستضعفان عالم را به‌درد آورد و داغی بر دل آنها نشاند.
کیخا تصریح کرد: رهبری، ماه‌هاست جهاد تبیین را مطرح کرده است و این حکم و ماموریت شماست و برای موفقیت در جهاد تبیین باید تاریخ را بخوانید تا بتوانید بگویید من که انقلاب کردم و یا مدافع انقلاب هستم هدف این انقلاب چیست و بدین ترتیب دیگر گرفتار مسؤولان ناکارآمد نمی‌شوید.
وی خطاب به دانشجویان بسیجی گفت: این جنگ سنگین‌ترین جنگ است، حتی از یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار گلوله جزایر مجنون و حماسه نهر جاسم سخت‌تر است، زیرا جنگ روایت‌هاست.
جانشین رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور ابراز داشت: ما آمده‌ایم یک خواهش از دانشجویان بسیجی داشته باشیم؛ حاج‌قاسم گفت امروز حرم جمهوری اسلامی است و می‌خواهیم در جوار مزار جاج‌قاسم به وی بگوییم ما می‌خواهیم مدافع حرمی به عظمت جمهوری اسلامی باشیم و این جهاد تبیین است.
کیخا عنوان کرد: میدان بازی شما دانشجویان صحن دانشگاه و خوابگاه و کلاس دانشگاه است، علم و دانش و بصیرت‌تان را افزایش دهید، هسته‌های سه، چهار نفری جهاد تبیین را شکل دهید و با روایت و تبیین درست از جمهوری اسلامی دفاع کنید.