سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سردار نقدی: دشمن در برابر قدرت سیاسی ایران ذلیل شد/ شعار اقتصادی در اغتشاشات اخیر شنیده نشد

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 13:37
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه آل‌سعود با تاسیس شبکه اینترنشنال در لندن رسما اتاق جنگ علیه ملت ایران راه‌اندازی کرده است، گفت: ایران در دوره پهلوی قدرت سیاسی نداشت ولی امروز دشمن در برابر قدرت سیاسی ایران ذلیل شده است.
ايران،سعود،آل،نقدي،سپاه،معاون،آمريكا،بسيج،هماهنگ،انقلاب،پهلو ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران امروز سوم آذرماه در همایش افسران پیشرفت و پایه‌ریزان تمدن اسلامی در باشگاه فرهنگیان ساری با گرامیداشت هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج حماسه‌های بزرگی در طول سال‌های انقلاب آفریده است.
نقدی در ارتباط با چرایی حوادث و اغتشاشات اخیر در این برهه از زمان، گفت: ۴هزار پزشک مطرح ایرانی در دنیا با بررسی پرونده فوت مرحومه مهسا امینی طی اطلاعیه اعلام کردند هیچ‌گونه آثار ضرب و شتم دیده نمی‌شود حتی پدر این خانم هم در همان لحظات اولیه در بیمارستان، اظهار به بیماری دخترش کرده، اما عده‌ای معرکه به راه انداختند.
وی در پاسخ به این موضوع که برخی شماتت می‌کنند چرا بسیجیان را مسلح نمی‌کنید، تصریح کرد: بسیجیانی مثل شهید علی وردی ، شهید عجمیان و شهدای مظلوم بسیجی دیگر بدون اسلحه در میدان اغتشاشات حاضر شده تا چهره ضدحقوق بشری و جنایت و خشونت دشمنان را به مردم نشان دهند.
معاون هماهنگ کننده سپاه با اعلام اینکه آل‌سعود ادعای حقوق بشری سر می‌دهد، اما هر روز به یمن حمله می‌کند، یادآور شد: آل سعود هر روز در یمن در حال کودک‌کشی است، اما اسمی از یمن در اجلاس‌های حقوق بشری شنیده نمی‌شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه با اعلام اینکه در اغتشاشات اخیر یک شعار اقتصادی شنیده نشده است، اضافه کرد: مردم ایران دیدند که اغتشاشگران شعار اقتصادی سر ندادند.