خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 15 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تفاوت‌های فرهنگی در استان‌ها را به رسمیت می‌شناسیم

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 13:35
یزد- معاون راهبری استان‌های حوزه هنری گفت: امروز به هر حوزه فرهنگی در سراسر کشور که نگاه کنیم، تفاوت‌های جدی فرهنگی و هویتی وجود دارد که این تفاوت‌ها را به رسمیت می شناسیم.
هنري،حوزه،يزد،استان،توليد،لشكري،دوره،فرهنگي،اتفاق،هنر،انقلاب ...

خلاصه خبر

وی با اشاره به اینکه طی چند سال اخیر اتفاقات سازنده‌ای در حوزه هنری یزد رخ داده است، گفت: تربیت و آموزش نسل جدید از هنرمندان مهم‌ترین اقدام آن دوره است و امروز در عرصه نویسندگی، فیلم و ایجاد باشگاه فیلم، اتفاق خوب و مبارکی را شاهد هستیم.
وی با اشاره به اهمیت تولید آثار هنری در جامعه بیان کرد: ما به مسئله تولید توجه جدی داریم چرا که مسئله هنر با تولید گره جدی خورده و حوزه هنری اگر به سایر مقولات هنر مانند تربیت، ترویج، توزیع یا امور دیگری از امر هنر توجه می‌کند همه این‌ها را ملزومات ارتقای تولید می‌بیند.
معاون راهبری استان‌های حوزه هنری اظهار داشت: ما بنا داریم به همت همه هنرمندان انقلاب در استان یزد در زمینه تولید آثار داستانی، تاریخ ادبیات شفاهی، ادبیات انقلاب اسلامی و همچنین در حوزه فیلم و باشگاه فیلم اتفاقات جدی را در استان یزد رقم بزنیم.