سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آب و برق هیچ محله کم‌برخورداری در البرز نباید قطع شود

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 13:35
کرج- استاندار البرز با بیان اینکه و برق هیچ محله کم برخورداری در استان البرز قطع نشود، گفت: تمامی واحدهای مسکونی از انشعابات برخوردار خواهند شد.
استان،عبداللهي،البرز،اجتماعي،قرارگاه،استاندار،مديران،ساخت،اي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی ظهر پنجشنبه در جلسه قرارگاه اجتماعی استان که در سالن شهدای دولت استاندار برگزار شد، با بیان اینکه کسب رضایتمندی مردم برای ما بعنوان کارگزاران نظام یک وظیفه است، افزود: با پیگیری‌های جدی و احصا راهکارهای قانونی اکنون می‌توانیم به تمامی سکونتگاه‌هایی که از سنوات قبل ایجاد شده اند بویژه در محله‌های کم برخوردارانشعابات موقت آب، برق و گاز اختصاص دهیم.
مدیران مربوطه برای حل مشکلات احصا شده محله شیخ‌آباد اقدام کنند
استاندار البرز در رابطه با گزارش محله شیخ آباد، گفت: با توجه به گزارش ارائه شده از سوی مدیر این محله باید مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان در حوزه‌های مختلف وارد عمل شوند و موانع را برطرف کنند.
وی با ارائه پیشنهادی در خصوص احیای فرهنگ وقف، افزود: این فرهنگ غنی باید احیا و ترویج شود، طرحی در خصوص وقف وقت می‌تواند پزشکان، وکلا و سایر افراد علاقمند به اقدامات خیرخواهانه و اجتماعی را به سمت محله‌های ۶۶ گانه کم برخوردار استان هدایت کند.
وی با تاکید بر ضرورت ایجاد نشاط در استان بویژه در محله‌های کم برخوردار، افزود: آموزش و پرورش باید روزهای تعطیل، مدارسی را در این محله‌ها برای ورزش، مسابقات و اجتماعات محلی بویژه برای بانوان اختصاص دهد.
وی افزود: فرمانداران با همراهی مدیران محله‌های خود باید در نشست‌های جداگانه نسبت به ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته و روند تحقق برنامه‌ها اقدام کنند.
فرمانداران و شهرداران نسبت به راه اندازی گرمخانه‌ها مسئول هستند