خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شناسایی 103 مسئله اساسی در مجمع بسیج استان قزوین / 698 نخبه برای حل مسئله به کارگیری شدند- اخبار قزوین - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 12:58
رئیس مجمع بسیج استان قزوین گفت: در طی 2 سال گذشته مجامع بسیج در استان قزوین 103 مسئله اساسی استان را شناسایی کردند و برای حل این مسئله ها 698 نخبه به کارگیری و ساماندهی شدند.
طرح،قزوين،استان،بسيج،مجمع،نخبگان،نفر،محمدبيگي،اجراي،شهيدرجاي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، فاطمه محمدبیگی امروز در یازدهمین اجلاسیه مجمع بسیج استان قزوین که در سالن اجتماعات شهیدمسعود امامی استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: در طی 2 سال گذشته مجامع بسیج در استان قزوین 103 مسئله اساسی را شناسایی کردند و برای حل این مسئله‌ها 698 نخبه به‌کارگیری و ساماندهی شدند.
ضمن اینکه 79 نفر هم از نخبگان حوزه در این مجمع حضور دارند.
رئیس مجمع بسیج استان با بیان اینکه در چند سال گذشته استان قزوین رشد چشمگیری در حوزه کارورزهای بسیجی داشته است، یادآور شد: امسال در مجمع بسیج استان قزوین 3 طرح منتخب داریم که یکی از آنها طرح طراحی و امکان‌سنجی ساخت برج تصفیه هوا برای کاهش آلایندگی نیروگاه شهیدرجایی است که در کارگروه اقتصادی ما تدوین شده و این طرح در حال پیشرفت است.