خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 14 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرمانده سپاه استان تهران: از فتنه اخیر عبور خواهیم کرد/ باید به فکر جوانان باشیم- اخبار استان تهران - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 12:58
فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) گفت: دشمن در فتنه اخیر با تمام توان خود و چند اندیشه و سبک وارد عمل شد و اساس دین و آرمان های شهدا را نشانه گرفته اما با همت شما مردم در ادامه راه شهدا از این مرحله نیز عبور خواهیم کرد.
شهيد،خط،سيدالشهدا،سردار،سپاه،همت،ذوالقدر،يادواره،پشتيباني،فر ...

خلاصه خبر

وی افزود: در راستای هدایت و ترویج مجاهدت، شهادت و اسلام ناب به 4500 شهید آماد و 110 سردار شهید توسل می‌جوییم و امروز بخش کوچکی از زحمات خواهران و بررادران ما در پشتیبانی و تدارکات تقدیر می وشد.
سردار ذوالقدر تصریح کرد: در دوران دفاه مقدس بسیاری از فرهنگیان و دانش آموزان بخشی از دانشجویان ما در جبهه بودند و برخی فرماندهان ما درس را رها کردند و به جبهه پیوستند که کار فرهنگی و عملیاتی را انجام دهند.
سردار ذوالقدر با تاکید بر اینکه ما باید کشور اول جهان باشیم گفت: برخی جوانان ما توسط فضای مجازی اسیر شدند، اما باید همت کنیم و این جوانان که فریب خورده‌اند را به دامن اسلام و میهن بازگردانیم.