سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حقوق نیروهای شرکتی اصلاح می‌شود/ مقابله با نابرابری

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 12:52
شاهرود- نماینده شاهرود و میامی در مجلس با بیان اینکه امروز ۵۰ درصد حقوق نیروهای شرکتی که زحمت می‌کشند، به جیب شرکت‌ها می‌رود، گفت: حقوق این نیروها علی‌رغم مقاومت‌ها، اصلاح خواهد شد.
درمان،بهداشت،شاهرود،ميامي،شركتي،بيمارستان،نيروهاي،خاني،حذف،ح ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر خانی پیش از ظهر پنجشنبه در نشست گرامی داشت خدمات پرستاران به میزبانی سالن پورسینای دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه یکی از مهمترین دغدغه‌های ما در بخش درمان، مطالبات مردم و کادر درمانی در حوزه بهداشت و درمان محسوب می‌شود، بیان کرد: در بخش بهداشت و درمان سلامت مردم خط قرمز ما است تنها بخشی که برخی مدیریت‌ها استثنا شده است، درمان قلمداد می‌شود برای مثال ما در استان اعلام کرده‌ایم که باید تمام مدیریت‌ها به افراد بومی استفاده شود اما در بخش بهداشت و درمان اگر پزشک و پرستار و انسان‌های توانمند اثرگذار در نقاط دیگری حضور دارند می‌توان از آنها استفاده کرد.
وی با بیان اینکه بخش بهداشت و درمان اهمیت بسیاری دارد، افزود: بارها در ارتباط با مقوله بهداشت و درمان جلسات متعددی برگزار و مسائل را به صورت ریز دنبال کرده‌ایم.