خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

روایت هجمه لیدرهای اغتشاشات بر کمدین لرستانی/ کسانی که حسین زرین‌جویی را به دروازه مرگ رساندند

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 12:36
حسین زرین‌جویی هنرمند فقید لرستانی با وجود فشار و هجمه فراوان ضد انقلاب هرگز حاضر نشد در زمین آنها بازی کند و مطابق خواسته آنها پست و استوری بگذارد. همین باعث عصبانیت وحوش مجازی و عوامل ضد ملت ایران از او شد و آنها نهایتا این هنرمند مردمی را به باد آماج حملات خود گرفتند و با تفکرات تندرویانه و اعمال ناجوانمردانه خود حسین را در مسیر خداحافظی از این دنیا قرار دادند.
حسين،هنرمند،مردمي،لرستان،مرگ،مجازي،ضد،انقلاب،پيج،فحش،وطن،فشا ...

خلاصه خبر

حسین در دو ماه گذشته و با اوج گرفتن اعتراضات و اغتشاشات هرگز از مسیر مردمی بودن کنار نکشید.
خارج نشینان و وطن فروشانی که در این ایام بدنبال ایجاد تشنج و درگیری در لرستان بودند، مواضع مردمی حسین زرین‌جویی را تاب نیاوردند و او را در هفته‌های گذشته به باد تهمت و هجمه و تخریب ناجوانمردانه گرفتند.
او معتقد بود این اغتشاشات بزودی فروکش می‌کند و می‌گفت هر چه فحش بشنوم فدای سر مردم و انقلاب.
اما تعدادی از پیج‌های فتنه‌انگیز مجازی مخالف امثال حسین زرین‌جویی با سرکردگی خانمی معلوم الحال و که ساکن سوئد است در راستای تخریب چهره حسین و ترساندن افرادی که عقاید ضد تجزیه طلبی و اغتشاش دارند از مخاطبانشان درخواست کردند پیج این هنرمند را مسدود کنند و به او فحش و ناسزا بگویند.
حسین زرین‌جویی به دوستانش گفته بود صدها پیام تهدید آمیز و فحش و ناسزا از طرف کسانیکه مدعی آزادی هستند برایش ارسال شده است و مدام او را بابت اعتقاداتش شخصی‌اش تحت فشار می‌گذارند.
او تا آخرین نفس‌های زندگی‌اش سعی کرد شرافتمندانه زندگی کند و اینگونه شد که اسیر فشارهای دشمنان ایران و مردمش نشد و با به جان خریدن ناسزای دشمنان و فتنه انگیزان هرگز به وطن پشت نکرد.
به هر حال آنچه مشخص است حسین زرین‌جویی در روزهای پایانی زندگی‌اش به شدت تحت فشار عده‌ای ضد انقلاب وطن فروش بود و مدام از آنها فحش و ناسزا می‌شنید.