خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 19 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نوری: 21 هزار میلیارد تومان به پروژه های آموزش و پرورش استان ها اختصاص یافت- اخبار بوشهر - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 12:35
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه دولت توجه ویژه ای به حل مشکلات این وزارتخانه دارد گفت: در سفرهای استانی هیئت دولت 21 هزار میلیارد تومان به پروژه های آموزش و پرورش در استان ها اختصاص یافته است.
دشمن،پرورش،آموزش،اسلامي،سند،قرار،ايران،نوري،تصويب،وزير،جمهور ...

خلاصه خبر

وی طرح رتبه‌بندی معلمان را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه تلاش شده متناسب با تورم، حقوق معلمان افزایش یابد گفت: دولت سیزدهم توجه ویژه‌ای به مطالبات فرهنگیان و معلمان دارد و از هیچ کوششی برای تحقق مطالبات فروگذاری نمی‌شود.
وی برنامه‌های دشمن در جلوگیری از پیشرفت‌های ایران اسلامی را برشمرد و تصریح کرد: در 44 سال گذشته در هر زمینه‌ای که افتخاری کسب شده ، دشمن بلافاصله برای متوقف کردن آن مانعی ایجاد کرده و اکنون در مقابل عزم و اراده ملت ایران، توطئه و سنگ‌اندازی دشمنان بیش از گذشته است ولی پیشرفت‌های نظام جمهوری اسلامی در بخش‌های مختلف نشان از ایستادگی مردم در مقابل آنها است.
وزیر آموزش و پرورش تصویب سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: با تصویب این سند بلافاصله دشمن سند 2030 را در سال 1392 مطرح کرد.
وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: در این شرایط باید تلاش کرد تا دانش‌آموزان با واقعیت‌ها آشنا شوند و دشمنی‌ها را ببینند و بشناسند.