خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دشمن نشاط اجتماعی ما را هدف گرفته‌است/ وقوع حوادث در مدارس پذیرفتنی نیست

مشرق | سیاسی | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 12:35
رئیس جمهور با بیان اینکه مسائل فرهنگی نشاط و شادی می آورد و زمینه ساز رشد جامعه خواهد بود، گفت: دشمن نشاط اجتماعی ما را هدف گرفته است.
جمهور،رئيس،رئيسي،اسلامشهر،آيت،الله،ايجاد،زمينه،فراهم،كشور،كا ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان اسلامشهر افزود: امروز حفظ روحیه انقلابی، بسیجی، ایثار، شهادت و مسائل فرهنگی در کشور و منطقه مهم است.
رئیس جمهور اظهار امیدواری کرد؛ با تلاش مضاعف مدیران در مدت زمان باقی مانده از سال جاری بتوانیم گزارش خوبی به مردم اسلامشهر بدهیم، مردمان این منطقه نسبت به انقلاب اسلامی وفادارند و دلیل صدق این مدعا هم یکهزار شهیدی است که تقدیم انقلاب اسلامی کردند، جانبازانی که در این منطقه با ایثار و جانبازی شان سند افتخاری برای حفظ انقلاب اسلامی و امنیت برای کشور هستند.
آیت الله رئیسی یادآورشد: مسائله نیاز به کار و اشتغال از مسائل مهم در شهرستان اسلامشهر است، هفته گذشته در سفر به پاکدشت اعلام شد که با کمبود نیروی کار مواجه هستند که این نشان می دهد کار و شغل وجود دارد و در اسلامشهر نیز باید زمینه ها به نحوی فراهم شود که فرد بیکار نداشته باشیم.
رئیس جمهور به صفر رساندن تعداد بیکاران در اسلامشهر را امکانپذیر دانست و اظهارداشت: این دست یافتنی است، یکی از نقاطی که نباید بیکار داشته باشد و زمینه اشتغال فراهم شود، همینجاست.
آیت الله رئیسی ادامه داد: ریاست گمرکات کشور مسائل را سریع پیگیری کند تا زمینه ایجاد پنج هزار شغل در منطقه فراهم شود، اگرچه اعلام کرده اند که این میزان اشتغال تا ۲۰ هزار قابل افزایش است.
وقوع حوادث در مدارس پذیرفتنی نیست/لزوم راه اندازی اردوگان ورزشی و تفریحی
وی اظهارداشت: به لزوم راه اندازی اردوگاه ورزشی و تفریحی در منطقه اشاره شد که این کار نیز از اولویت های شهرستان است، نیاز به فضایی برای تفریح و ورزش برای جوانان چه دختر و چه پسر، ضروری است.