خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ابزار مقابله با جنگ حهانی و تبلیغاتی دشمن تامین شود

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 12:23
ارومیه - مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: برای مقابله با جنگ جهانی رسانه ای و تبلیغاتی دشمن باید ابزار مورد نیاز آن تامین شود.
اسلامي،دشمن،سلماس،تبليغات،عالم،انقلاب،الاسلام،حجت،شهرستان،تل ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام منصور امامی روز پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی سلماس اظهار کرد: تبلیغات اسلامی خود را محدود در چهارچوب بودجه‌های مصوب نمی‌داند و از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کند، اما برای مقابله با جنگ جهانی رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمن باید ابزار مورد نیاز آن تأمین شود و دشمن در جنگ فرهنگی اذهان را مورد هدف قرار می‌دهد و کسانی که در این راه شهید می‌شوند، نامی از آن‌ها برده نمی‌شود و ما در این عرصه تلفات فوق‌العاده داده‌ایم.
وی اضافه کرد: هزینه‌ای که هیئتی‌ها و ارزشی‌ها در مبارزه با دشمن می‌پردازند قابل سنجش نیست و هیچ کس هم بدان نمی‌پردازد و البته لازمه کار فرهنگی نیز اخلاص است.
کمبود خانه عالم در سلماس
امام جمعه سلماس با اشاره به این‌که با توجه به هجمه‌های مالی، انسانی و رسانه‌ای دشمن برای جدا کردن امت‌ها از اسلام، ارزش تبلیغ بیش از گذشته نمود پیدا می‌کند، گفت: تلاش همه جانبه دشمن ایجاب می‌کند شبانه روز برای زنده نگه داشتن پرچم اسلام و انقلاب تلاش کنیم و کسی که وارد عرصه تبلیغات دینی می‌شود حقیقتاً کار جهادی می‌کند.
حجت الاسلام سید ابراهیم طباطبایی با گلایه از کمبود خانه عالم در شهرستان سلماس تصریح کرد: در شهرستان سلماس روستاهایی وجود دارند که با وجود داشتن بالای ۱۰ هزار نفر جمعیت فاقد خانه عالم هستند و حتی شهر کهنه شهر با وجود جمعیت زیاد خانه عالم آن نیمه کاره رها شده است.