خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دشمنان به دنبال طراحی نقشه‌های جدید هستند

مشرق | سیاسی | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 12:23
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: انقلاب اسلامی با تدابیر مقام معظم رهبری از این برهه و آشوب‌ها گذر کرد و دشمنان در پایان به این نتیجه رسیدند که در این فتنه نیز شکست خوردند.
دشمن،اسلامي،انقلاب،فتنه،صادقي،حاجي،والمسلمين،دشمنان،نماينده، ...

خلاصه خبر

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی افزود: به لحاظ ترکیب نیروهای عمل کننده شاهد یک جنگ احزاب و زنجیره پیوسته از تمام دشمنان بودیم؛ در این فتنه بسیاری از افراد در جبهه دشمن عمل می‌کنند اما نسبت به این موضوع آگاهی ندارند.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه تصریح کرد: دشمن در این فتنه از فتنه‌های گذشته تجربه گرفت و از طریق نقاط مختلف به‌دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی بود؛ هدف دشمنان این بود که با استفاده از ظرفیت مردم براندازی انقلاب اسلامی را رقم بزنند و مردم نقشه آنان را خنثی کردند.
حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم و حکومت است، عنوان کرد: دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران معتقدند دو قطبی سازی ملت و حاکمیت بهترین راه برای براندازی حکومت است؛ اما مادامی که امت و ولایت باهم متحد هستند انقلاب ماندگار است.
وی افزود: انقلاب اسلامی سنگرهای کلیدی جهان را فتح کرده و تبدیل به درختی تنومند و کابوسی برای دشمنان شده و هدف دشمن توقف موتور شتابان پیشرفت کشور است.
وی با اشاره به برنامه‌های دشمن در فتنه‌اخیر گفت: دشمن در اغتشاشات مهرماه ۴ مرحله بیانیه، اعتراضات، اعتصابات و در نهایت اغتشاشات را در پیش گرفت.
وی افزود: به لطف خدا چهره‌ واقعی برخی از افراد در این فتنه به مردم نمایش داده شد و آنها خواسته و ناخواسته در زمین دشمن بازی کردند.