خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 16 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برای رسیدن به تیم ملی از جام تختی استارت می‌زنم

مهر | ورزشی | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 11:42
قهرمان سنگین وزن کشتی آزاد ۲۰۲۱ جهان معتقد است باید دوباره با تمام وجود تلاش کند تا دوبنده تیم ملی اعزامی به رقابتهای جهانی ۲۰۲۳ را به چنگ آورد.
جهاني،رقابتهاي،كشتي،مدال،مسابقات،جهان،زارع،المپيك،شكست،طاها، ...

خلاصه خبر

البته او امسال هم در وزن ۱۲۵ کیلوگرم در رقابتهای جهانی ۲۰۲۲ صربستان به میدان رفت که با ناکامی از رسیدن به فینال بازماند اما در نهایت توانست مدال برنز این مسابقات را کسب کند.
در همین راستا امیرحسین زارع با تاکید بر اینکه هدف اصلی اش حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ و سپس بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس است به خبرنگار مهر گفت: تمام تلاشم بر آن است تا از مسابقات تدارکاتی و رسمی درس‌های بزرگ و چیزهای مثبتی کسب کنم تا بتوانم با رفع اشکال و اشتباه قبلی با تمام توان در مسابقات جهانی و المپیک به میدان بروم.
زارع با اشاره به اینکه احتمالاً بزودی در رقابتهای بین المللی جایزه بزرگ قرقیزستان حضور خواهد یافت گفت: گویا در این مسابقات قرار است طاها آکگول ترکیه‌ای و مونختور مغولی نایب قهرمان سال ۲۰۲۲ جهان هم شرکت کنند که من با یکی از این دو مدعی توانمند کشتی خواهم گرفت.
در مسابقات جهانی برابر آکگول اشتباه کردم و در ثانیه پایانی مبارزه، کشتی برنده را باختم.