خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ضرورت ایجاد زمینه برای بهبود فعالیت‌های رسانه‌ای و روابط عمومی

مهر | اقتصادی | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 11:37
وحید قربانی با سفر به مشهد در شورای هماهنگی روابط عمومی زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی شرکت و با مدیران روابط عمومی سازمان‌های تابعه دیدار و گفتگو کرد.
روابط،عمومي،وزارت،حوزه،شهرسازي،مديران،رساني،اطلاع،رضوي،خراسا ...

خلاصه خبر

سرپرست اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی افزود: عملکرد شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان برای ما ارزش بسیار بالایی دارد و عملکرد صحیح و دقیق آن می‌تواند بار بزرگی را از دوش وزارت خانه بردارد.
ضرورت ایجاد زمینه برای بهبود فعالیت‌های رسانه‌ای و روابط عمومی
آموزش نیروی انسانی در حوزه روابط عمومی باید به صورت جدی مدنظر قرار گیرد
وی بابیان اینکه آموزش نیروی انسانی در حوزه روابط عمومی باید به صورت جدی مدنظر قرار بگیرد، گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی برای همکاران در حوزه روابط عمومی یکی از خواسته‌های ما از حوزه روابط عمومی وزارت خانه است.
سرپرست اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی ادامه داد: سرعت یکی از اساسی‌ترین مقوله‌های کار رسانه بر شمرده می‌شود بنابراین باید پیش نیازهای ابتدایی برای سرعت بخشیدن به فعالیت‌های روابط عمومی ایجاد شود.
روابط عمومی‌ها نیازمند پشتیبانی و حمایت کامل هستند
حضور افراد غیرمتخصص در برخی از بخش‌های روابط عمومی سبب رنجش نیروهای متخصص است
بسیاری از مدیران و وزرا در خصوص بهبود وضعیت روابط عمومی‌ها قول‌هایی دادند و هیچ خبری نشد
در ادامه این نشست فرهی مدیر روابط عمومی آزمایشگاه مکانیک خاک اظهار داشت: در روابط عمومی دارای مسئولیت هستیم اما هنوز جایگاه نداریم.
وی با بیان اینکه روابط عمومی بازوی اصلی مدیران سازمان‌ها هستند گفت: بسیاری از مدیران و وزرا در خصوص بهبود وضعیت روابط عمومی‌ها قول‌هایی دادند و هیچ خبری نشد اما امیدواریم مدیران کنونی در خصوص بودجه روابط عمومی‌ها تصمیم جدی بگیرند.
در ادامه این نشست طی حکمی از سوی وحید قربانی سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، نصر به عنوان رئیس هماهنگی ارتباطات و اطلاع رسانی و قرارگاه رسانه‌ای نهضت ملی مسکن راه و شهرسازی استان خراسان رضوی منصوب شد.
در پایان سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی در محل استانداری خراسان رضوی حضور و با مصطفی حافظی مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی دیدار کرد.