خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 17 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اجتماع دانشجویان کرمان در جوار مرقد مطهر شهید سلیمانی- اخبار کرمان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 11:36
اجتماع بزرگ دانشجویان انقلابی کرمان در محل گلزار شهدای کرمان و در جوار مرقد مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت برگزار شد.
كرمان،دانشجويان،دشمن،كوتاهي،حضور،انقلابي،ميدان،انقلاب،هفته،ا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، اجتماع بزرگ دانشجویان انقلابی کرمان صبح امروز و با حضور محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در محل گلزار شهدای کرمان و در جوار مرقد مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت به مناسبت هفته بسیج برگزار شد و در این آیین 3 هزار دانشجوی بسیجی کرمان با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدا بیعت دوباره کردند.
محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و هفته بسیج، اظهار داشت: هر چه در کشور داریم مدیون خون شهدا است و باید قدردان آنها باشیم.
سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز در این مراسم، با اشاره به اقدامات انجام شده در هفته، اظهار داشت: سعی کردیم در این هفته برنامه‌ها را به سمت امید آفرینی، خدمات‌رسانی و جهاد تبیین ببریم.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به حضور به موقع بسیجیان در میدان، بیان کرد: بسیجیان با بصیرت و دشمن شناسی خود کار تبیینی و حضور در میدان را انجام دادند.