خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 17 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سردار کرمی: دشمن با جنگ شناختی به دنبال هدایت ذهن هاست- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 11:36
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه یکی از شاخصه های جنگ شناختی هدایت ذهن ها و ابزار آن رسانه و فضای مجازی است، گفت: دشمن با جنگ شناختی تلاش دارد ذهن مردم را علیه نظام کانالیزه کند.
شناختي،جنگ،دشمن،قرارگاه،بسيجي،زاهدان،مجازي،قدس،سپاه،بسيج،روح ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، به نقل از روابط عمومی قرارگاه قدس جنوب شرق نیرو زمین سپاه، سردار محمد کرمی در دیدار با رئیس و اساتید دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، اظهار داشت: هفته بسیج یادآور شجاعت، ایثارگری و روح نوآوری رزمندگانی است که با شجاعت و شهامت ایستادند و حماسه‌های ماندگار خلق کردند تا با رشادت و ایثار خود، دشمن را از رسیدن به اهدافش ناکام بگذارند.
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه بسیج یعنی روحیه خدامحوری و انجام کار را برای خدا، گفت: روحیه بسیجی به‌دنبال تعریف و تمجید نمی‌رود؛ نمونه بارز آن حضور رزمندگان بسیجی در جبهه‌های حق علیه باطل است که کارهای زیادی انجام دادند و سعی می‌کردند آن را به نام دیگری ثبت کنند.