خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

طرح جامع پدافند غیرعامل در 29 استان رونمایی شد- اخبار بوشهر - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 11:36
معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل در 29 استان کشور رونمایی شده است گفت: پدافند غیرعامل آورده های زیادی همراه دارد و اجرای برنامه های آن برای هر استان بسیار مهم است.
پدافند،غيرعامل،اجرايي،استان،بوشهر،جامع،توجه،طرح،قرار،تهديدات ...

خلاصه خبر

معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور از تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل خبر داد و خاطر نشان کرد: طرح جامع پدافند غیرعامل به عنوان نقشه راه، برای همه استان‌های کشور تهیه شده و اجرایی شدن آن در اولویت قرار دارد.
وی با بیان اینکه تاکنون طرح جامع پدافند غیرعامل در 29 استان کشور رونمایی شده است گفت: پدافند غیرعامل آورده‌های زیادی همراه دارد و اجرا برنامه‌های آن برای هر استان بسیار مهم است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تأکید کرد: فرمانداران و مسئولان پدافند غیر عامل شهرستان‌ها با توجه به حساسیت و اهمیت این موضوع و دستورالعمل‌های ارسالی نسبت به تشکیل و برگزاری مرتب جلسات شورای پدافند غیرعامل شهرستان توجه ویژه داشته باشند و مصوبات جلسات را به دبیرخانه شورای پدافند غیرعامل استان ارسال کنند.