خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 15 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استاندار فارس:نباید کمبود منابع مالی مانع افتتاح آزادراه شیراز- اصفهان شود- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 11:36
استاندار فارس گفت: با تلاش و همت مدیران، گام به گام به جلو حرکت می کنیم و در تلاش هستیم کمبود منابع مانع از بهره برداری آزادراه شیراز به اصفهان نشود.
آزادراه،استاندار،فارس،خيرين،شيراز،مطالبه،قطعه،تدوين،مجمع،مدي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری فارس، محمدهادی ایمانیه در حاشیه جلسه بررسی روند اجرایی پروژه ملی آزادراه شیراز به اصفهان، اظهار داشت: تلاش عمده‌ای در مدیریت استان گذاشته شده تا ان شاءالله 6 قطعه از آزادراه شیراز به اصفهان تا پایان سال به بهره‌برداری رسیده و زیر بار ترافیک برود.
ایمانیه با تاکید بر همت مدیران برای به سرانجام رسیدن این پروژه، افزود: با همت مدیران، گام به گام به جلو حرکت می‌کنیم و تلاش داریم کمبود منابع مالی مانع بهره‌برداری از آزادراه نشود.
نماینده عالی دولت در فارس با اشاره به لزوم استفاده از مسیر لپویی به آزادراه، اظهار داشت:در این جلسه مصوب کردیم، عملیات تعریض و بهسازی24 کیلومتر از مسیر لپویی به آزادراه در سه قطعه و توسط سه پیمانکار، بصورت همزمان انجام شود تا حداقل بتوانیم در زمان بهره‌برداری از آزادراه از یک مسیر آن استفاده کنیم.