خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 14 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کهگیلویه و بویراحمد هر سال "سیل، زلزله، آتش سوزی و رانش زمین" را تجربه می کند- اخبار کهگیلویه و بویراحمد - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 11:36
معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان از جمله استان های حادثه خیز کشور بوده که هر سال بلایای طبیعی و غیره طبیعی زیادی از جمله سیل، زلزله، آتش سوزی و رانش زمین را تجربه می کند.
بحران،مديريت،كهگيلويه،بويراحمد،رويداد،پيشگيري،طبيعي،تسنيم،حا ...

خلاصه خبر

حاجی زاده با بیان اینکه، اطلاع‌رسانی بهنگام و فرهنگ پیشگیری در چرخه مدیریت بحران اولویت است، افزود: استان باید این حوزه را تقویت کند و شروع علاج بخشی در زمینه پیشگیری بحران از همین جا شروع می‌شود و باید بصورت جدی پای کار باشیم.
حاجی زاده، ارتباطات را با پیشگیری از بروز فجایع، ایجاد آمادگی، مقابله در زمان بحران و پیشبرد صحیح بازسازی و بازتوانی هسته اصلی موفقیت در چرخه مدیریت بحران دانست.
به گزارش تسنیم، رویداد مدیریت بحران ایران 1401 توسط سازمان مدیریت بحران کشور و با همکاری پژوهشکده سوانح طبیعی از تاریخ 3 الی 5 دی‌ماه در مرکز نمایشگاهی بوستان گفتگو تهران برگزار می‌شود.