خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 14 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تامین زیرساخت ها برای جذب سرمایه گذاران به خراسان جنوبی- اخبار خراسان جنوبی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 11:36
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با تاکید بر ضرورت تامین زیرساخت های لازم برای جذب و تشویق سرمایه گذاران به استان گفت: در زمینه تامین برق تلاش ما این است که در واحدهای بزرگ صنعتی استان مشکل تامین برق را ظرف 2 سال آینده رفع کنیم.
پست،آب،برق،تامين،سرمايه،معدن،صنعت،استان،خراسان،جنوبي،منطقه،س ...

خلاصه خبر

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بیان کرد: همیشه به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم اما زمانی که سرمایه گذار ورود پیدا می‌کند با کمبودهایی در بحث نبود زیرساخت و ...
جرجانی با بیان اینکه پست برق شهرک‌ صنعتی طبس انجام شد اظهار داشت: یکی دیگر از اقداماتی که از قبل مانده بود و نیاز به پیگیری داشت پست امداد و نجاتی بود که باید برای شهرستان طبس ایجاد می‌شد، در این راستا سازمان ایمیدرو مکلف شد این کار را انجام دهد و در حال حاضر ساختمان آن 45 درصد پیشرفت دارد و امید است ظرف یک سال آینده انجام شود، این پست بزرگترین پست امداد و نجات کشور است.
وی یادآور شد: عملیات از دو محور خلیج فارس و دریای عمان پیشنهاد شده بود، دریای عمان به شدت در حال پیگیری و انجام است و عملیات فیزیکی آن برای خط فرعی فولاد قاین به منطقه سنگان خواف انجام شده و حدود 27 کیلومتر درون استان خراسان جنوبی است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بیان کرد: برای مشکلات تامین آب فولاد قاین به صورت موقت نیز مقرر شد 700 میلیارد تومان و با کمک استاندار، سازمان ایمیدرو و شرکت فولاد و نماینده شهرستان قاین پیگیری‌های بسیاری انجام شد تا بتوانیم تصفیه خانه قاین را راه‌اندازی و آب فولاد قاین را از طریق آب فاضلابی که قابل استفاده نیست، تامین کنیم تا از آب زیرزمینی استفاده نکنیم.