خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نماینده مردم اردستان در مجلس: رویکرد دولت و مجلس رفع واقعی مشکلات اقتصادی است- اخبار کاشان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 11:36
نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت:رویکرد دولت و مجلس رفع واقعی مشکلات اقتصادی مردم است، دولت در رفع مشکلات مردم اولین اقدامی که می کند، قصد دارد تورم را مهار و نقدینگی ایجاد نکند.
انقلاب،مشكلات،مجلس،دشمن،فرهنگ،موضوع،اقتصادي،اردستان،اعتراض،ر ...

خلاصه خبر

وی گفت: اغتشاش کار عموم مردم نیست و کار دشمن است که با برنامه ریزی و بهره‌گیری از مشکلات به وجود می‌آورد و دشمن از ابتدای انقلاب سعی کرد که این انقلاب اتفاق نیفتد و امام را تبعید کرد تا حرف مردم را نشنود و بعد مجبور شد تا انقلاب را بپذیرد که از آن روز تا کنون ایران را تحریم اقتصادی کرده است.
طباطبایی‌نژاد بیان کرد: رهبر انقلاب جهاد تبیین را نزدیک به یکسال است که تذکر داده‌اند چراکه دشمن سعی می‌کند تا در اقتصاد مردم با مشکل مواجه شوند و این پشتیبانان انقلاب از بدنه حکومت فاصله بگیرند و بتوانند مقاصد خود را انجام دهند و این نقشه دشمن است.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: ما تا زمانی که می‌خواهیم مستقل عمل کنیم و نمی‌خواهیم مستعمره آمریکا و انگلیس باشیم دشمن هم داریم و این‌ها خوی استکباری و استعماری دارند و با ما دشمنی می‌کنند و برای کاهش اعتراضات مجلس و دولت سعی خود را می کنند تا مسائل و مشکلات اقتصادی را برطرف کنند و این اتفاقات دو ماه گذشته مجدد به اقتصاد ضربه زده است.