خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 14 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دشمنان به آرمان‌های انقلاب تاخته‌اند/ نگذاریم واقعیت‌ها را وارونه جلوه دهند

فارس | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 11:12
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه باید برای نسل جوان حقایق بازگو شود گفت: نگذاریم دشمنان از طریق فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره ای، واقعیت‌ها را وارونه جلوه دهند.
انتظامي،كشور،بصيرت،اسلامي،سازمان،رضايي،جانشين،سردار،مدظله،ال ...

خلاصه خبر

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه به برکت اسلام، کشور ایران از لحاظ عزت و نفوذ ناپذیری در مقابله با دشمنان در جایگاه بالایی قرار دارد، اضافه کرد: ما در طول انقلاب اسلامی در مقابل آمریکا ایستادگی کرده و شعار مرگ بر آمریکا را سر می دهیم اما خیلی از کشورها از گفتن این شعار واهمه دارند و این عزت ایران اسلامی است.
وی با بیان اینکه به لباس مقدس فراجا که بر تن مان است افتخار می کنیم، تصریح کرد: فراجا مدیون نظام جمهوری اسلامی، مردم و رهبری(مدظله العالی) است و مدیون هیچ سازمانی نیست ولی در عوض تکیه گاه عموم سازمان های کشور است.
است، گفت: در این فتنه عمیق اخیر که از بیرون از مرزها برنامه ریزی قبلی و هدایت شده بود، بعد از مردم و نفس مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، انتظامی کشور نقشی مهم در خنثی سازی آن داشته است.
وی با تاکید بر اینکه از فرهنگ سازمان باید پاسداری و حفاظت شود، خاطرنشان کرد: دشمن امروز مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، باورهای مردم و سازمان مقتدر انتظامی کشور را هدف گرفته است.
سردار رضایی گفت: بعد از شهادت قهرمان ملی ما شهید حاج قاسم سلیمانی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند مکتب حاج قاسم سلیمانی زنده است و ما حقیقتاً از این مکتب بی‌توقع بودن، معامله با خداوند،خود را ارزان نفروختن، فدای ارزش ها شدن و اخلاص را در فراجا مشاهده کرده و این فرهنگ جاری سازمان ماست.