خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 16 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بسیجیان در فتنه‌های دشمنان مظلومانه به خون خود غلطیدند

فارس | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 11:12
فرماندهی انتظامی کشور در پیامی ضمن تبریک هفته بسیج اعلام کرد: بسیجیان طی ناآرامی‌های اخیر در فتنه‌های دشمنان مظلومانه به خون خود غلطیدند تا آنان که سودای برندازی در سر می‌پرورانند گیج و مبهوت از این شور و شیدایی شوند.
اسلامي،بسيج،ايران،هفته،انتظامي،بسيجيان،بسيجي،فرماندهي،دشمنان ...

خلاصه خبر

در عرصه های دفاع، جهاد، مبارزه، علم، فناوری و نخبه پروری، فرهنگ و تفکر بسیجی و دلسوزی بسیجیان سرعت پیشرفت و تعالی را دوچندان کرده است.
بسیجی نماد تربیت اسلامی و تداعی کننده فرهنگ معنویت، شجاعت، غیرت، استقلال و آزادگی است که با هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای عزیز"مدظله العالی" این فرهنگ و مکتب به اقصی نقاط دنیا صادر شده و در بسیاری از کشورها به ویژه در یـمـن، لبـنـان، فـلسـطیـن، سـوریـه و عـراق با تأسی از این مکتب به موفقیت هایی نائل شده اند که دشمنان جهان اسلام را در حیرت و سرگردانی فرو برده است.
فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک این هفته به همه بسیجیان، یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای امنیت را گرامی داشته و اعلام می دارد با روحیه بسیجی همچون گذشته خدمتگزار مردم و حافظ جان و مال و ناموس و امنیت و اقتدار ایران اسلامی خواهد بود و تلاش می کند تحت عنایات حضرت ولی عصر(عج) و زعامت فرمانده معظم کل قوا"مدظله العالی" روزبه روز بر این اقتدار و سرافرازی نظامی اسلامی افزوده شود و ان شاءالله شاهد خواری و خفت دشمنان ایران اسلامی و انقلابی مان باشیم.