سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ثبت ۶ هزار و ۳۸۰ سفر در شهرستان تویسرکان

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 10:47
همدان_رییس اداره راهداری شهرستان تویسرکان گفت: در ۶ ماهه ابتدای سال جاری ۶ هزار و ۳۸۰ سفر ثبت و ۶۰ هزار و ۲۱۸ مسافر از این تویسرکان جابجا شده است.
تويسركان،شهرستان،كيلومتر،كاهش،عبدالملكي،محورهاي،ماهه،آمار،بر ...

خلاصه خبر

عبدالملکی از تعمیر و مرمت گاردریل ۱۲۰ شاخه در گردنه‌های تیمیجان و شهرستانه خبر داد و از نصب هندریل پل‌ها و خط کشی کامل تمامی محورهای حوزه استحفاظی و انجام روکش آسفالت ۱۲ کیلومتر در محورهای تویسرکان- خیرآباد و فرسفج-خیراباد و نصب ۱.۸ کیلومتر نیوجرسی پیچ جعفریه و ۳۸ روشنایی در تقاطع‌های امامزاده ناصر، ولاشجرد و جعفریه نام برد.
عبدالملکی یادآور شد: در طرح اربعین سال جاری ۵۰ سفر با جابجایی ۷۳۰ زائر از مبدا تویسرکان به مرز مهران انجام شد همچنین با حضور پر رنگ ناوگان شهرستان تویسرکان از مبدا مهران ۱۰۰ سفر به مقصدهای تویسرکان، همدان، نهاوند، ملایر و تهران انجام شده است.
رئیس اداره راهداری شهرستان تویسرکان در پایان گفت: در ۶ ماهه سال جاری ۲ هزار ۸۸۱ بارنامه صادر شد و جابجایی ۳۰ هزار و ۶۰۵ تن کالا از مبدا شهرستان تویسرکان صورت گرفته است.