خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 17 آذر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعلام فهرست نهایی تیم ملی وزنه برداری برای قهرمانی جهان/ بازگشت کیانوش رستمی- اخبار کشتی و وزنه برداری - اخبار ورزشی تسنیم

تسنیم | ورزشی | پنجشنبه، 03 آذر 1401 - 10:35
فهرست نهایی ملی پوشان اعزامی به رقابت های وزنه برداری قهرمانی جهان در کلمبیا اعلام شد.
ملي،وزنه،فني،جهاني،كميته،تيم،كيلوگرم،كلمبيا،حضور،المپيك،نهاي ...

خلاصه خبر

رقابتی مهم و ارزشمند برای کشورهای مدعی دررشته وزنه برداری که با اعلام حضور بیش از 700 وزنه بردار مرد و وزن در اوزان مختلف از سطح کیفی و کمی بالایی برخوردار خواهد بود.
در این جلسه که بلافاصله بعد از پایان رکوردگیری درون اردویی ملی پوشان وزنه برداری در آکادمی ملی المپیک برگزار شد، علاوه بر سجاد انوشیروانی سرپرست فدراسیون وزنه برداری، حسین رضازاده، بهمن زارع، سیدکمال موسوی و بهداد سلیمی به عنوان اعضای کمیته فنی، همچنین سعید علی حسینی،محمدرضا براری و وحید ربیعی سرمربی و مربیان تیم ملی وزنه برداری حضور داشتند.
در پایان جلسه کمیته فنی فدراسیون وزنه برداری، پس از تحلیل وبررسی شرایط رکوردی و رقابتی اوزانی که ملی پوشان کشورمان شانس حضور وکسب افتخار در مسابقات جهانی 2022 را دارند.
اسامی پولادمردان وزنه برداری ایران اعزامی به رقابت‌های جهانی 2022 کلمبیا که با پیشنهاد و نظر سرمربی تیم ملی و تایید کمیته فنی صاحب دوبنده جهانی وزنه برداری شدند به شرح زیر است: