سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وحشت مهران مدیری با دیدن چند سطل زباله آتش‌گرفته/ مرد هزار چهره باز هم تغییر چهره داد

مشرق | فرهنگی و هنری | شنبه، 02 مهر 1401 - 01:53
مهران مدیری آنقدر نقش‌های متفاوت سیاسی برای احزاب مختلف بازی کرده که نقش اصلی خود را گاهی فراموش می‌کند.
مديري،مهران،برنامه،سياسي،حكومتي،واكنش،براندازي،فرداي،پرده،قر ...

خلاصه خبر

اگر قرار باشد طی چهل و سه سال اخیر یک لیست ۱۰ نفره از هنرمندان حکومتی تهیه کنیم که از مواهب سیستمی بهره‌مند شده ‌اند نفر اول این لیست مهران مدیری است.
او و تهیه‌کننده آثار اخیرش «ناصر قدیرکاشانی» (اول مارکت) طی دهه نود از برکت فضای محدود و سر لیست بوده کارگردان شب‌های برره به ثروت هنگفتی دست پیدا کرده‌اند.
واکنش غیرطبیعی مهران مدیری، توام با کمی مثلا خشم و بغض سانتی مانتال و عقب نشینی از جایگاه حکومتی‌اش نتیجه حاد شدن سندروم فردی «وحشت از فردای براندازی» است.
دی ماه سال ۸۲ و همزمان با ردصلاحیت برخی از نمایندگان مجلس ششم، چهره های ردصلاحیت شده با تحصن در مجلس عملیات روانی علیه شورای نگهبان و دیگر نهادهای قانونی را آغاز کردند.
تناقض حرف و عمل نمایندگان موجب شد تا آن شب ها مهران مدیری در سریال نقطه چین به این ماجرا واکنش نشان داده و با آن شوخی کند.
پرده چهارم: مهران مدیری با هر طیفی از قدرت بنا به مصلحت نشست
به عنوان مثال اپیزود یک فصلی شوخی با کانال‌های فارسی زبان و هجو این شبکه‌ها یکی از ماموریت‌های سیاسی مهران مدیری قلمداد می‌شود که این اپیزود در سال‌های پسا۸۸ تاثیرشگرفی در ریزش مخاطبان شبکه‌های معاند داشت.
این تاثیر چنان بود که شهرام همایون به دلیل شوخی مهران مدیری برای مدت‌های طولانی از اجرا در شبکه‌ سیاسی‌اش را رها کرد.
» این یکی از سوالات مردم از مهران مدیری زیر پستی است که پس از درگذشت علی انصاریان نوشت.
یکی از کانال ‌ضد انقلاب و معاند که نقش ویژه‌ در آشوب‌های اخیر دارد درباره این ویدئوی اعتراضی مهران مدیری نوشت : اشتباه نکنید، مهران مدیری با مردم همراه نشده، او وحشت‌زده‌ست.
یعنی اگر قرار است که آنارشیست‌ها به مقاصد خود دست پیدا کنند دادگاه فرضی نورنبرگ آنان در صف اول محاکمه خود مهران مدیری را خواهد داشت.
اما بیست و چهار ساعت از این اظهار نظر مهران مدیری نگذشت که «ناصر قدیرکاشانی» تهیه کننده برنامه دورهمی به اظهارات اخیر مهران مدیری درباره پخش این برنامه واکنش نشان داده و به تسنیم گفت که مدیری همه دستمزد کارش را از پیش دریافت کرده است.
او در این باره که گفته می‌شود مهران مدیری چندین میلیارد دستمزد دریافت کرده، گفته است که همین حدود است.
شیدا اسلامی روزنامه‌نگار در واکنش به این ویدئوی مهران مدیری با تیتر "از جیب خلیفه می‌بخشید، آقای مدیری؟
" در صفحه اینستاگرام خود خطاب به مهران مدیری نوشت: کاش از جیب خودتان مایه می‌گذاشتید و همراه بیانیه تصویری جنجالی‌تان، مستندات زیر را هم به پیشگاه ملت عزیز ایران ارائه می‌کردید:
اقرارنامه رسمی و قانونی جناب عالی مبنی بر لغو یک‌جانبه کلیه قراردادهای تاریخ همکاری‌تان با تلویزیون ضمن پذیرش تعهد بازگرداندن کلیه مبالغ دریافتی از محل قراردادهای یادشده به‌نرخ روز؛ ‌اعم از تولیدات مستقیم جناب‌عالی یا تولیدات دیگر برنامه‌سازان صداوسیما.