خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اشک تمساح برخی سلبریتی‌های مدعی

مشرق | سیاسی | جمعه، 01 مهر 1401 - 23:12
نيروهاي،اغتشاش،اميني،تبعيض،سران،امنيتي،جامعه،روز،مرحومه،امثا ...

خلاصه خبر

۱- شبانه‌روز از تریبون‌های مختلف، اخبار اثبات‌نشده از ماجرای مهسا امینی مخابره شده و در دل کسانی که می‌خواهند راه خود را از اغتشاشگران جدا کنند، شک و تردید می‌اندازد.
۲- اگر یکی از سران و لیدرهای میدانی تا دندان مسلح اغتشاش در حال درگیری با نیروهای امنیتی به هلاکت برسد یا حتی دستگیر شود، امثال همین سلبریتی‌های بی‌سواد تا مدت‌ها برای او سوگواری کرده، سیاه‌پوش شده، از فیلم‌های جعلی بی‌گناهی او رونمایی می‌کنند و خلاصه از او امامزاده‌ای خواهند ساخت.
فرزاد کمانگر، تروریست عضو پژاک و قاتل ده‌ها زن و بچه کرد ایرانی که در سال ۱۳۸۹ اعدام شد، یک نمونه بارز از این رویکرد است و همین امر دست نیروی قضایی و نیز امنیتی کف خیابان را برای برخورد قاطع با سران میدانی اغتشاش بسته است، کما اینکه سران اغتشاش و اراذل و اوباش آموزش‌دیده بارها در این چند روز دیده شدند که در چند متری نیروهای انتظامی به هر کاری و با وقاحت و شجاعت پوشالین، مشغول آتش‌افروزی هستند؛ و در پایان اینکه گفته می‌شود در کشور ما تبعیض سیستماتیک نیست، نه شعار که واقعیت است.