خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 14 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ثبت‌نام ۵٢٠٠ نفر در فراخوان دوم شناسایی جذب نخبگان

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | جمعه، 01 مهر 1401 - 20:41
معاون نخبگان و سرآمدان بنیاد ملی نخبگان از ثبت‌نام۵٢٠٠ متقاضی در سامانه شناسایی برای جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی در فراخون دوم بنیاد ملی نخبگان خبر داد.
نخبگان،جذب،بنياد،ملي،اجرايي،استخدامي،اداري،اشتغال،شناسايي،معرفي

خلاصه خبر

به همین منظور در اسفندماه سال گذشته، دولت آئین‌نامه جذب و به کارگیری نخبگان در دستگاه‌های اجرایی را به تصویب رساند تا این مصوبه با همکاری بنیاد ملی نخبگان و سازمان امور اداری و استخدامی اجرایی شود.
معاون نخبگان و سرآمدان بنیاد ملی نخبگان ادامه داد: همچنین شیوه‌نامه شناسایی مربوط به آیین‌نامه جذب در خرداد ماه سال جاری تصویب و ابلاغ شده و دستگاه‌های اجرایی مکلف شدند که براساس این شیوه‌نامه و شناسایی نخبگان که توسط بنیاد ملی نخبگان انجام می‌شود، جذب نخبگان را در دستور کار خود قرار دهند.
بنابر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ وی در پایان با بیان اینکه دامنه معرفی مستعدان و نخبگان برای جذب، وزارتخانه‌ها، مؤسسات دولتی و شرکت‌های عمومی غیردولتی هستند، گفت: سازمان اداری و استخدامی براساس نیاز دستگاه‌ها برای جذب،‌ افراد را به دستگاه‌ها معرفی خواهد کرد.