خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

راهپیمایی خودجوش مردم کرمانشاه در اعتراض به اقدامات ضد انقلاب

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 17:53
کرمانشاه- درپی اقدامات اخیر گروه‌های ضدانقلاب که سبب هتک حرمت به مقدسات دینی مردم شده بود، مردم کرمانشاه به طور خودجوش اعتراض خود را نسبت به عوامل ضدانقلاب نشان دادند.
انقلاب،ايران،كرمانشاه،دشمنان،اسلام،اسلامي،اغتشاشات،راهپيمايي ...

خلاصه خبر

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها- سمیه نوری: درپی فوت مهسا امینی، آشوب هایی با پشتیبانی شبکه‌های معاند در تمامی استان‌های کشور رخ داد.
در پی واکنش مردم کرمانشاه به اغتشاشات روزهای گذشته، پس از اقامه نماز جمعه در مسجد جامع شهر کرمانشاه همزمان با سراسر کشور راهپیمایی علیه آشوبگران صورت گرفت تا بار دیگر نظام جمهوری اسلامی ایران با تمام مردم ایران با هر قومیت و گرایشی تجدید میثاق کرده و نشان دهند که برای دفاع از خاک این مرز و بودم و آرمان‌های این انقلاب همیشه آماده هستند.
آقای صبوری دیگر شهروند حاضر در راهپیمایی کرمانشاه علیه آشوبگران در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: آشوب های چند روز اخیر با پشتیبانی شبکه‌های ضد انقلابی و اسلامی سبب بروز اتفاقات ناگواری شده که مردم ایران را بر آشفت اما اهانت و بی حرمتی به اعتقادات مردمی از جانب بیگانگان هیچگاه بی پاسخ نخواهد ماند و در کام نخست مردم پایبند و انقلابی به صحنه خواهند آمد.
وی خاطر نشان کرد: مردم همیشه در صحنه ایران با اجتماع خودجوش خود در برابر مکر و حیله دشمن پاسخی کوبنده داده و یک صدا به پشتیبانی از انقلاب، مقدسات و رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز شعارهای حمایتی سر داده تا دشمن بداند در این صحنه اولین و اصلی‌ترین سرکوبگران اغتشاشات، خود مردم هستند.
هدف اصلی دشمنان تضعیف جایگاه اسلام در جامعه است