خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نهادهای فرهنگی اردستان درباره موضوع‌های اجتماعی دلسوزانه کار کنند

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 17:23
اردستان-رئیس دادگستری شهرستان اردستان گفت: نهادهای فرهنگی شهرستان اردستان در خصوص موضوع‌های اجتماعی مانند طلاق و دعاوی خانواده، توهین و ضرب و جرح باید دلسوزانه‌تر و بیشتر از قبل کار کنند.
شهرستان،اردستان،قضائي،دادگستري،مجموعه،اجراي،طارمي،ترك،قوانين ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی طارمی ظهر جمعه در جمع مسئولان شهرستان اردستان اظهار داشت: مجموعه قضائی شهرستان اردستان در اجرای منویات مقام معظم رهبری و در راستای اجرای قوانین و مقررات برنامه‌ها و خط مشی‌ها و سیاست‌های برگرفته از اسناد و قوانین بالادستی در حوزه امور قضائی را اعلام خواهد کرد.
رئیس دادگستری اردستان خاطرنشان کرد: هر مسئولی که ویژگی‌های دولت سیزدهم از جمله انقلابی‌گری، با مردم بودن، صادق بودن و در بین مردم بودن را نداشته باشند از فرماندار شهرستان می‌خواهیم که پیگیری کنند و برای این افراد در شهرستان جایگاهی قائل نباشند که امیدواریم در اردستان چنین مسئولی نباشد.
رئیس دادگستری شهرستان اردستان ادامه داد: دادستان شهرستان در خصوص ترک فعل‌ها پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد و اگر ترک فعلی و یا خودداری از اجرای قوانین انجام شود، برخورد لازم صورت خواهد گرفت.