خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه همدان: با اغتشاشگران برخورد جدی شود- اخبار همدان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 17:18
امام جمعه همدان با بیان اینکه توهین به دین خدا و مقدسات قابل گذشت نیست، گفت: با اغتشاشگران و معترضان به اموال مردم برخورد جدی شود.
همدان،جمعه،نظام،نوجوانان،فضاي،امام،شعباني،مجازي،كشور،مقدسات، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی موثقی در خطبه های نماز جمعه این هفته، اظهار داشت: در اغتشاشاتی که گاهی در کشورهای مختلف رخ می‌دهد برخورد پلیس با زنان بسیار ناشایست است اما در اینجا صحبتی از حقوق زنان و دفاع از آنان نمی‌شود و رسانه‌های غربی نیز در این زمینه مطلبی منعکس نمی‌کنند اما در چند شب گذشته برهی معاندان با انتشار تصاویری سعی در هرج و مرج کرده‌اند.
وی افزود: چرا در جایی که بانویی مورد ظلم آشوبگران قرار می‌گیرد سکوت می‌کنید؟
امام جمعه همدان با بیان اینکه توهین به دین خدا و مقدسات قابل گذشت نیست، تاکید کرد: توهین به مقدسات، مساجد و امامزاده‌ها و آتش زدن قرآن و مسجد را محکوم می‌کنیم و معتقدیم تسامح در برخورد با توهین‌کنندگان با مقدسات باعث شده شاهد این اتفاقات باشیم.
وی خواستار برخورد قضائی با آشوبگران شد و ادامه داد:میلیاردها تومان به شهر همدان خسارت وارد شده است، افرادی که با برنامه آمدند و نوجوانان را فریب دادند باید پاسخگو باشند.