خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

هجوم تبلیغاتی دشمن به کشور/مردم همبستگی ملی ودینی خود را حفظ کنند

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 16:38
خرم‌آباد-امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به اینکه در ماجراهای اخیر دشمنان، منافقین و گروه‌های خارج نشین شروع به هجوم به ایران اسلامی کردند؛ گفت: مردم همبستگی ملی و دینی خود را حفظ کنند.
اسلامي،اسلام،شاهرخي،الاسلام،حجت،خرم،ضد،انقلاب،اشاره،ايران،ال ...

خلاصه خبر

رئیس جمهور مواضع شفاف ملت ایران را مقتدرانه اعلام کردند
وی همچنین به روز یکشنبه ۲۸ صفر رحلت رسول گرامی اسلام و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و روز سه شنبه شهادت امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت: این مصیبت‌های بزرگ و پر اندوه را به عموم شما نمازگزاران و محضر حضرت صاحب الامر (عج) و مقام معظم رهبری تسلیت می گویم.
جریان متعهد و جبهه انقلاب بلافاصله در خصوص فوت «مهسا امینی» اظهار تأسف و تأثر کردند و خواستار رسیدگی به این حادثه شدند
هجوم رسانه‌ای معاندان و انتشار هزاران مطلب و تحلیل نادرست و دروغ
وی افزود: جمعی که بدترین سابقه را در فتنه ۸۸ داشتند با ضد انقلاب و معاندین هم نوا شدند و برخی از ورزشکاران مشهور و غیرمشهور و هنرمندان را در جهت دروغ پراکنی به کمک گرفتند؛ یک هجوم رسانه‌ای و پس از آن اغتشاش و آشوب و بعد خودزنی و کشته سازی شکل گرفت.
آشوبگران به دنبال مشخص شدن نتیجه پرونده مهسا امینی نیستند بلکه اقدامات ضد اخلاقی و ضد انسانی آنان حاکی از مخالفت با اسلام و حاکمیت اسلامی است
خطیب جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه حاکمیت قرآن و اسلام و امر به معروف و نهی از منکر در ایران اسلامی حرف اول را می‌زند و تعطیل بردار نیست، گفت: حزب الله و جریان جبهه انقلاب باید هوشیار باشند؛ ما در این رویداد تلخ شاهد هماهنگی رسانه‌های صهیونیست، منافقین و استکبار بودیم و این هجوم تبلیغاتی در سایه هماهنگی این دشمنان به وجود آمد.
حجت الاسلام شاهرخی یادآور شد: حزب الله و جریان جبهه انقلاب و امت باید همبستگی ملی و دینی خود را حفظ کنند و در فضای رسانه همدل و هماهنگ بر علیه جبهه رسانه دشمن اقدام کنند.
وی با بیان اینکه آنانی که خود روزی در رأس قوه‌ای از قوای سه گانه بودند و سابقه حمایت از فتنه و فتنه گران را دارند چگونه به خود اجازه می‌دهند قبل از اعلام نتیجه قضائی و امنیتی سخنانی را بنویسند که به فضای التهاب و آشوب کمک کند؟
امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه فرماندهی انتظامی به عنوان خدمتگذار در این مملکت در این رویداد مورد ظلم واقع شد و پلیس از سوی دشمنان آسیب دید، افزود: در همین ایام دو نفر از فرماندهی انتظامی در مقابله با ضد انقلاب شهید شدند اما نشنیدیم و در رسانه‌ها ندیدیم مسئولان در مورد آنها بگویند و دلجویی کنند.
حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه امام راحل فرمود ما مأمور به دفاع از اسلام هستیم، تکلیف دفاع از اسلام در این مقطع هم بر عهده ماست، تصریح کرد: مسؤلین کشوری بدانند اگر در این امور عقب نشینی کنند و بخواهند کاربرد احکام اسلام در جامعه را کمرنگ کنند نه ملت این روش را می‌پذیرد و نه دشمن به این اقدام راضی خواهد شد، اگر شما یک قدم عقب نشینی کنید دشمن چند قدم به سوی ما هجوم خواهد آورد.