خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 14 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعلام جرم علیه یکی از مسئولان اردستان- اخبار کاشان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 16:13
رئیس دادگستری شهرستان اردستان ضمن اشاره به اعلام جرم علیه یکی از مسئولان اردستان در حوزه ارگان های عمومی گفت: خاطیان در تضعیف بیت المال به صورت قانونی با آنان برخورد می شود.
اردستان،شهرستان،حوزه،مجموعه،اجراي،قضائيه،راستاي،پيگيري،قواني ...

خلاصه خبر

وی افزود: همه اقداماتی که با همکاری قضات انجام خواهیم داد دنبال دو نکته و هدف خواهیم بود یکی اجرای دقیق و صحیح قاطعانه عدالت در همه حوزه‌ها و عرصه‌ها و دوم افزایش رضایتمندی عمومی که در این راستا بنده اولین نکته و تذکر را اعلام می‌کنم و مخاطب من شخص فرماندار شهرستان اردستان خواهد بود و آن اینکه مدیری که در عمل متعهد به منشور دولت فعلی نیست در این شهرستان هیچ جایگاهی نخواهد داشت و بنده این نکته را شخصا در شورای تامین شهرستان اردستان پیگیری خواهم کرد.
طارمی بیان کرد: در حوزه ترک فعل تمام ارگان‌ها شرح وظایف خود را در راستای خدمت‌رسانی به مردم علنی کنند و از ظرفیت رسانه‌ای شهرستان اردستان استفاده کنند و مردم را در تمام حوزه‌ها همراه و همیار خودشان بدانند و دادستان شهرستان اردستان هم در این حوزه پیگیری‌های لازم را خواهد کرد و در صورتی که ترک فعلی همچون خودداری از اجرای قوانین اتفاق بیفتتد حتما برخورد لازم صورت خواهد گرفت که در چند روز اخیر علیه یکی از مسئولان شهرستان اردستان در حوزه ارگان‌های عمومی اعلام جرم شده و تحت تعقیب قرار گرفته است.