خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 03 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه قزوین: معاندان نظام فوت مهسا امینی را ابزار فتنه گری کردند- اخبار قزوین - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 16:13
امام جمعه قزوین با اشاره به حوادث تلخ و فتنه روزهای اخیر گفت: این حوادث تلخ هر انسانی به ویژه مسلمانان را ناراحت می کند، اما متأسفانه معاندان نظام از حادثه فوت این دختر سوءاستفاده کردند و فوت او را ابزار فتنه گری کردند.
فتنه،عابديني،سوءاستفاده،قزوين،عضويت،ايران،پيكر،اشاره،ادامه،پ ...

خلاصه خبر

اینجا باید ذات پلید فتنه‌گران را بشناسیم که در فتنه 88 هم ندا آقاسلطان را کشتند و پیکر او را ابزار سوءاستفاده برای راه انداختن فتنه قرار دادند.
وی با بیان اینکه ملت ایران در فتنه اخیر پخته‌تر از گذشته عمل کرد، ادامه داد: به هر حال این اولین فتنه‌ای نیست که دشمنان برای ما درست کرده‌اند و قطعاً آخرین فتنه هم نخواهد بود.
چرا که گاهی می‌بینیم وقتی فتنه‌ای درست می‌شود، سران فتنه‌گر بلافاصله فرار کرده و مشتی فریب‌خورده را گرفتار عواقب فتنه می‌کنند.
عابدینی افزود: در این روزها که نیروهای نظامی و انتظامی پای حفظ امنیت هستند، از زحمات آنها قدردانی می‌کنیم و متاسفانه شاهد شهادت جمعی از بسیجیان و نیروهای انتظامی در فتنه اخیر بودیم که متاسفانه با گلوله و چاقوی منافقان به شهادت رسیدند.