سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه یزد: اغتشاشات اخیر فتنه ای برای کم رنگ کردن موفقیت های عظیم ایران است- اخبار یزد - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 16:13
امام جمعه یزد با اشاره به اینکه استکبار از موفقیت های اخیر ایران به خشم آمده گفت: اغتشاشات اخیر فتنه ای برای کم رنگ کردن موفقیت های عظیم ایران در روزهای گذشته است.
ايران،يزد،دشمن،انقلاب،امام،اسلامي،فتنه،ناصري،استكبار،يزدي،جم ...

خلاصه خبر

ناصری یزدی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران با این استدلال حضرت امام خمینی(ره) به پیروزی رسید و طبعا این حرکت با مزاج استکبار نمی‌ساخت و از روز نخست پیروزی انقلاب تاکنون هر روز توطئه و فتنه جدیدی پیاده‌سازی کرده‌اند که یکی از آنها جنگ تحمیلی بود.
وی با بیان اینکه مخالفت دشمن با ایران به هیچ عنوان اقتصادی و یا با شخص و اشخاص خاصی نیست گفت: دشمن تنها با دین ما مخالفت دارد و همه خباثت‌ها، توطئه‌ها و فتنه‌های خود را انجام می‌دهد که دین مردم را از آنها بگیرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه این توطئه و فتنه دشمن با 260 رسانه در حال حمله به نظام جمهوری اسلامی ایران است گفت: به جوانان و خانواده‌ها توصیه می‌کنم که همچنان بیدار و هوشیار باشند و با شناخت دوست و دشمن به حرف‌ها و گفتارهای بی‌اساس و بی‌پایه توجه نداشته باشند.