خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نسبت به توطئه های دشمنان باید بیش از گذشته هوشیار بود

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 15:59
زنجان-امام جمعه زنجان با بیان اینکه استکبار جهانی با ابزارهای مختلف در تلاش برای ضربه زدن به ایران اسلامی است، گفت: نسبت به توطئه های دشمنان باید بیش از گذشته هوشیار بود.
ايران،مقدس،خاتمي،ملت،زنجان،دشمنان،جمعه،دفاع،امام،اشاره،آمريك ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علی خاتمی در خطبه های نماز جمعه این هفته زنجان با بیان اینکه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، گفت: دشمنان به بهانه های مختلف به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و هرگز دست از دشمنی با ملت ایران برنمی دارد.
وی با بیان اینکه ملت ایران طی 43 سال عمر پربرکت جمهوری اسلامی ایران همواره ببا توطئه های متعدد از سوی دشمنان مواجه بوده است، افزود: آمریکا، اسرائیل و کشورهای غربی هرگز دلسوز ملت ایران نبوده و با شایعه پراکنی و انتشار شایعات سعی در ایجاد چالش و تنش در جامعه ایران دارد.
امام جمعه زنجان گفت: استکبار جهانی با ابزارهای مختلف در تلاش برای ضربه زدن به ایران اسلامی است و نسبت به توطئه های دشمنان باید بیش از گذشته هوشیار بود.
خاتمی با اشاره به اینکه پدران و مادران به این مهم توجه کنند که بیش از گذشته نسبت به توطئه دشمن توجه کرده و حساس باشند، افزود: نوجوانان سرمایه های کشورمان هستند، فضای مجازی با انتشار مطالب دروغ اذهان آنان را تغییر می دهد، والدین حواس شان جمع باشند.