سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رتبه‌بندی مدارس و معلمان را به جد پیگیری می‌کنیم

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 15:47
اردبیل- مدیرکل‌ آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: رتبه‌بندی مدارس و معلمان را به عنوان اقدام جهادی در دولت سیزدهم به جد در استان اردبیل پیگیری می‌کنیم.
مدارس،آموزشي،پرورش،آموزش،استان،اردبيل،صفري،دبستاني،تحقق،مدرس ...

خلاصه خبر

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با گرامیداشت ایام دفاع مقدس و تسلیت ایام حزن‌انگیز دهه آخر ماه صفر به ویژه رحلت نبی مکرم اسلام، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) گفت: باید چهار ضلع آموزش و پرورش، دانش‌آموز، مدرسه و خانواده در کنار هم بتوانند به وظایف خود عمل کرده و با تکیه بر فضای یادگیری و حضور معلم دانش‌پژوه زمینه برای ارتقای کیفی آموزشی و تربیتی فراهم آید.
صفری از سرمایه‌گذاری آموزش و پرورش روی نوآموزان پیش دبستانی و مراحل تربیتی کودکستان‌ها خبر داد و بیان کرد: امسال ۱۹ هزار پیش دبستانی در استان اردبیل راهی پیش دبستانی شدند تا خود را برای حضور در مدارس آماده کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل تصریح کرد: امروز در آستانه بازگشایی مدارس به همت آموزش و پرورش استان اردبیل میز خدمت در مصلای اردبیل دایر شده بود و مدیران آموزش و پرورش سعی کردند تا به مشکلات و دغدغه‌های مردم در حوزه ثبت‌نام دانش‌آموزان و سایر حوزه‌ها توجهی جدی داشته باشند.