خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 14 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جوانان دشمن شناس باشند/ راه مردم از اغتشاشگران جداست

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 15:41
یزد- امام جمعه یزد با اشاره به اینکه عده ای دست نشانده و اغتشاشگر به مال و جان مردم آسیب زده اند، گفت: اینها باید در محضر خدا پاسخگو باشند و همگان بدانند که راه اینها از مردم جداست.
انقلاب،ناصري،دشمن،حركت،روز،امام،يزد،بهانه،اسلام،اشاره،اسلامي ...

خلاصه خبر

ناصری با اشاره به اینها همه ریشه در انقلاب اسلامی ما دارد، افزود: انقلاب اسلامی ما یک حرکت کودتایی یا انقلاب اصلاح گرایانه نبود که نظیر آن از زمان مشروطه به بعد اتفاق افتاد، بلکه یک انقلاب ریشه ای، اسلامی و الهی و به دنبال حقیقت بود.
وی افزود: امام، دستورات و فرامین قرآن را در کشور اجرا کرد و ریشه فساد را از کشور برکند و استکبارستیزی، امتیاز مهم انقلاب ماست و همین امر سبب عصبانیت استکبار جهانی از انقلاب اسلامی ایران است.
ناصری تاکید کرد: ملت ایران ۴۰ سال است مقاومت کرده اند و مستکبران نتوانسته اند قرآن و اسلام را از ما بگیرند و نتوانستند انقلاب را شکست دهند زیرا این ملت همه چیز خود را فدای اسلام و انقلاب کردند و اکنون نیز این روند باید ادامه پیدا کند.
وی بیان کرد: با مقاومت و صبوری مردم و تدبیر رهبری، این انقلاب و اسلام حفظ شده و همه مردم مسلمان دنیا علاقمند به این انقلاب شده اند اما دشمن چشم دیدن این انقلاب را ندارد و هر روز موضوعی را برای ایجاد اغتشاش علم می کند و امروز حجاب اجباری را بهانه کرده و فضای کشور ما را به هم ریخته است.
ترس دشمن از حرکت ۲۰ میلیون نفر به سمت آرمان ظلم ستیزی امام حسین (ع)