سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بی‌حجابی ابزار دشمن برای سلطه بر مردم شده است

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 15:35
مشهد ـ آیت‌الله علم‌الهدی گفت: بی‌حجابی، تسهیل‌کننده سلطه دشمن بر ملت ایران و ابزار آنان برای اجرای توطئه‌های آنان است.
جامعه،حجاب،دشمن،مقدس،اسلامي،ايران،حكمراني،فكري،ديني،دين،عرصه ...

خلاصه خبر

مردم با همبستگی در مقابل دشمن ایستادند
حجاب نشانه حکمرانی دین بر جامعه است
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، حکمرانی دینی در جامعه را اجرای عملی حلال و حرام خدا در جامعه دانست و تصریح کرد: اگر قرار باشد که حلال و حرام خدا در کشور زیر پا گذاشته شود و منکرات شرعی مباح و آزاد باشد، دیگر حاکمیت وجهه دینی نخواهد داشت.
وی، حجاب را نشانه و پرچم حکمرانی دینی برشمرد و گفت: اگر در جامعه بی‌عفتی و بی‌حجابی رواج پیدا کند، نماد بی‌دینی جامعه خواهد بود و دشمنان نیز امروز به‌دنبال براندازی حجاب در جامعه اسلامی ما هستند.
انتقاد از عملکرد دولت‌ها در موضوع حجاب
آیت‌الله علم‌الهدی با انتقاد از نوع مواجهه دولت‌ها با مسئله حجاب، اظهار کرد: مسئله حجاب از ابتدای پیروزی انقلاب تا به امروز یک مسئله و چالش فرهنگی بوده و در این سال‌ها، دولت‌هایی بر سر کار آمده‌اند که اگر نگوییم در این حوزه مقصر بوده‌اند و جامعه را به ولنگاری وا داشتند، در این حوزه غفلت کرده‌اند.
بی‌حجابی ابزار دشمن برای سلطه بر مردم
افسرها بیایند در خیابان جلوی زن بی حجاب را بگیرند؟
افسر وظیفه جوانی که در اوج احساسات جنسی قرار دارد، چطور می‌تواند درباره حجاب امر به معروف و نهی از منکر کند؟
امام جمعه مشهد مقدس افزود: امروز در مشهدالرضا (ع) در برخی زمینه‌های تخصصی و فوق تخصص پزشکی، نفرات اول آن بانوان فرهیخته‌ای هستند که باحجاب فعالیت می‌کنند، چه کسی می‌گوید که اکثریت جامعه بی‌حجاب است؟