سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دشمنان نظام به دنبال از بین بردن قدرت ایران هستند

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 15:29
ماهشهر - امام جمعه بندر ماهشهر گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال از بین بردن قدرت ایران و همه همت خود را برای انجام این کار قرار داده‌اند اما همواره شکست خورده‌اند.
جمعه،ماهشهر،امام،كشور،ايران،فتنه،اتفاقات،تجزيه،طلبان،دشمنان، ...

خلاصه خبر

امام جمعه ماهشهر با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی در این داستان پیش‌مرگ و مورد ظلم واقع شدند، گفت: این اتفاقات محبوبیت پلیس بین مردم را بیشتر کرده است.
امام جمعه ماهشهر اضافه کرد: وقتی دشمنان دیدند که ایران در حال برقراری روابط عمیق تجاری با روسیه است، همه همت خود را برای تسلط بر نوار مرزی شمال غرب گذاشتند تا اسرائیل و ناتو از آن قسمت به دریای خزر دسترسی پیدا و ایران را به یک جنگ ناخواسته وارد کنند.
وی با تاکید بر نقش موذیانه دشمنان در اتفاقات اخیر گفت: این اتفاق در حالی است که نیروهای نظامی و انتظامی در اعتراضات داخلی درگیر هستند و نمی‌توانند در دو جبهه درگیر باشند.
امام جمعه ماهشهر در ادامه حضور مردم ماهشهر در نماز جمعه این هفته را نشان دهنده انسجام و وحدت امت اسلامی در برابر اراذل و اوباش و تجزیه طلبان دانست.