خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 14 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مراجع قضائی با قانون شکنان برخورد کنند

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 15:24
بوشهر- امام جمعه اهرم گفت: مراجع قضائی با مسببین و تحریک کنندگان و عاملین این کارها و قانون شکنان در اسرع وقت با آنها برخورد شود تا درس عبرتی برای دیگران شود.
امام،اسلام،اسلامي،آتش،ايران،ناموس،فتنه،اهرم،السلام،جمعه،انقل ...

خلاصه خبر

اما نوجوان و جوانان عزیز بدانید با رشادت‌های بسیجیان و همه نیروهای جان بر کف حضرت روح الله رضوان الله تعالی علیه نه اینکه مرزها تصرف نشد بلکه با فرماندهی امام قائد بعد از جنگ مرزهای جغرافیای مقاومت کنار گوش اسرائیل و آمریکا در قاره آمریکا رسیده است.
پهلوزاده بیان کرد: موشک رضوان که دیروز رونمایی شد سرعتش ۸ برابر سرعت صوت است.
امام جمعه اهرم بیان کرد: اربعین امسال که بیش از ۱۴ قرن از ابتدای اسلام می‌گذرد شکوه و عظمت اسلام سال به سال در بالاترین سطح قرار گرفته و تا وقتی که ما تابع اسلام و رسول خدا و ائمه علیهم السلام باشیم پیروز خواهیم بود.
وی گفت: سرباز یا درجه دار نیروی انتظامی یا بسیجی که با کمترین تنش برای دفاع از مال و ناموس مردم در میدان فتنه قرار دارد و از اسلام و قرآن و ناموس شما دفاع می‌کند، این برخوردها و به شهادت رساندن پرسنل این نیرو، نشان از توحش و نوکری استکبار دارد که لازم است مراجع قضائی از مسببین و تحریک کنندگان و عاملین این کارها و قانون شکنان در اسرع وقت با آنها برخورد شود تا درس عبرتی برای دیگران شود.
خانواده‌های محترم پدرها و مادرها هم مواظب فضای مجازی باشید که این فضا قتلگاه فرزندان شما نشود.
امام جمعه اهرم با تسلیت ۲۸ صفر سالروز شهادت نبی مکرم اسلام و امام مجتبی علیهما السلام گفت: از برکات وجود پیامبر اسلام تغییر جامعه جاهلی به جامعه اسلامی و امت واحده اسلامی است که با دعوت به خدا و با حکمت و با محبت و اخلاق این تحول ایجاد شد.
فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی و مقابله با استکبار دو آموزه مهم این دین فطری است که سبب جهانی شدن آن شده است.
وی با تسلیت شهادت امام رضا علیه السلام گفت: امام رضا می‌فرماید مَن جَلَسَ مَجلِساً یُحیی فیهِ أمرُنا لَم یمُت قَلبُهُ یومَ تَموتُ القُلوبُ.
وی بیان کرد: بالاترین رتبه احیای امر ائمه علیهم السلام مساله حکومت اسلامی است که همه ائمه در این مسیر به شهادت رسیدند و شایسته است همه هیأت‌ها و بانیان مساجد در اقامه عزای پیغمبر اکرم و امام مجتبی و امام رضا علیهم السلام اهتمام لازم داشته باشند.