خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اردبیلی‌ها آشوب‌طلبان را نقره داغ کردند

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 14:51
اردبیل- مردم مؤمن و وفادار به انقلاب و ارزش‌های اسلامی اردبیل با راهپیمایی باشکوه خود پس از اقامه نماز جمعه آشوب‌طلبان و برخی فتنه‌گران را نقره داغ و پشیمان کردند.
اردبيل،راهپيمايي،اسلامي،معاندان،ولايت،ماست،معظم،رهبري،حسين،خ ...

خلاصه خبر

این راهپیمایی باشکوه که منجر به قرائت بیانیه پایانی شد نمازگزاران و مؤمنان با پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران سعی کردند تا تداوم راه عزتمندانه انقلاب اسلامی و مسیر جهادی ملت مسلمان را به نمایش گذاشته و به دشمنان، معاندان و تبلیغاتچی‌های آن سوی مرزها نشان دهند که جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر حضور مردم و پیمودن خط ولایت همچنان سرزنده و بالنده است و هیچکس نمی‌تواند به این انقلاب و دستاوردهای آن صدمه و لطمه‌ای وارد کند.
مردم اردبیل در نماز جمعه نیز بعد از شنیدن خطبه‌های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل که به صورت حماسی قرائت شد از همان مصلا شعارهای انقلابی و تکبیرهای ارزشی خود را با صدای بلند اعلام کردند تا همه بدانند که مردم حسینی اردبیل لحظه‌ای انقلاب، امام، ولایت و شهدا را تنها نمی‌گذارند.