سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دشمنان انقلاب دنبال ضربه زدن به امنیت کشور هستند

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 14:51
بوشهر- امام جمعه بوشهر گفت: دشمنان قسم‌خورده این انقلاب به دنبال موضوعاتی هستند تا با تخریب و آشوب به امنیت کشور ضربه زنند.
بوشهري،صفايي،آيت،الله،دشمنان،دفاع،امنيت،جامعه،مقاومت،مقدس،ان ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نمازجمعه بوشهر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: مقاومت عامل دفاع و پیشرفت است.
امام جمعه بوشهر افزود: در دوران دفاع مقدس حضور سرداران، رزمندگان و حمایت‌های مردم و با عنصر مقاومت و رهبری امام راحل حماسه‌ای آفریده شد که در تاریخ اسلام و ایران و جهان همیشه ماندگار خواهد بود.
خطیب جمعه بوشهر گفت: دشمنان بدانند آن اشتباه بزرگی که جامعه در حکومت امیر المومنین مرتکب شد و با تهاجم فرهنگی سیاسی توانستند مردم را از ولایت جدا کنند و بعد به مردم ضربه بزنند، ما مرتکب نخواهیم شد و با عبرت‌های سیاسی تاریخ اسلام و ایران و معرفت و دانش دینی تا زنده‌ایم حریم مقام معظم رهبری را حفظ خواهیم کرد.
آیت الله صفایی بوشهری با تقدیر از بیانات روشن گرانه، بصیرتی و عدالت خواهانه رئیس جمهور کشورمان در سازمان ملل گفت: رئیس جمهور در این سخنرانی به خوبی نشان داد که ماهیت واقعی استکبار جهانی چیست و تحریف، انحراف و وارونه جلوه دادن در جوهره‌ی این جرثومه‌های پلید است.