خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خروش مردم انقلابی گیلان علیه اغتشاشگران/ با جان و دل پای انقلاب اسلامی ایستاده ایم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 14:31
مردم ولایی گیلان با حضور گسترده در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر به تمام آشوبگران اعلام کردند که صف مردم از اغتشاشگران جداست و اعلام کردند که با جان و دل پای انقلاب مقدس اسلامی ایستاده اند.
گيلان،مقدس،انتظامي،انقلاب،راهپيمايي،عمومي،اعلام،تسنيم،هتك،مد ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، مردم انقلابی و ولایی گیلان ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه با حضور گسترده در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر به تمام آشوبگران و برهم‌زنندگان نظم عمومی اعلام کردند که صف مردم از اغتشاشگران جداست و حتی اگر سنگ از آسمان ببارد پای انقلاب و آرمان‌های شهدا می‌ایستند.
به گزارش تسنیم، فرمانده انتظامی استان گیلان نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد پلیس قاطعانه در برابر افرادی که به دنبال آشوب و ناامنی در سطح جامعه باشند خواهد ایستاد و اجازه نمی‌دهد عده معدودی با سوءاستفاده از احساسات مردم، باعث بی‌نظمی و هرج و مرج شوند.
به گفته جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان 128 نفر از عاملان اغتشاش، تحریک، تعرض به شهروندان و تخریب اموال عمومی و خصوصی در گیلان دستگیر شده و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.