سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عمارهای با بصیرت برای مقابله با جریان نفوذ به میدان بیایند

مهر | استان‌ها | جمعه، 01 مهر 1401 - 14:18
یزد- فرمانده سپاه الغدیر گفت: امروز کشور ما نیاز دارد که عمارهای با بصیرت، دشمن شناس و زمان شناس برای مقابله با جریان نفوذ و جنگ ترکیبی دشمن به میدان بیایند.
دفاع،مقدس،دوران،جهاد،ايران،استكبار،انقلاب،جهاني،اسلامي،كمالي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین زارع کمالی در سخنرانی پیش از خطبه های امروز نمازجمعه یزد با تسلیت به مناسبت دهه آخر صفر و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هر آنچه که در طول هشت سال دفاع مقدس اتفاق افتاده، نشأت گرفته از عاشورا است زیرا اگر حادثه کربلا و الگوگیری از واقعه عاشورا نبود، انقلاب اسلامی ایران پیروز نمی شد.
وی با بیان اینکه اساس دین با عاشورا گره خورده و تا ابد ادامه خواهد داشت، افزود: عاشورا در اوج ایثار، فداکاری، ولایتمداری باقی ماند و همین اتفاق باید برای دفاع مقدس ما بیفتد.
فرمانده سپاه الغدیر عنوان کرد: دفاع مقدس ما یک مقطع بریده از تاریخ این سرزمین نیست که فقط برای یادآوری گذشته از آن یاد کنیم بلکه دفاع مقدس ما، همچون حادثه عاشورا و حادثه کربلا منبعی الهام بخش برای نسل آینده است.
زارع کمالی ادامه داد: دوران دفاع مقدس یادآور و تجلی بخش ایثار، مقاومت، شهادت طلبی و استقامت رادمردان و شیرزنانی است که به فرمان مولا و مقتدای خود آگانه، خالصانه، شجاعانه با بصیرت جانفشانی کردند و امروز نیز می بینیم که پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و جوانان و نوجوانانی که با الگوگیری از آنها همچون شهدا در راستای حفظ اهداف انقلاب اسلامی ایستاده اند.
پیشکسوتان جهاد و شهادت تفاوتی با دوران دفاع مقدس در ایده و عقیده نکرده اند
فرمانده سپاه الغدیر بیان کرد: پیشکسوتان دوران دفاع مقدس هیچ تفاوتی با دوران هشت سال جنگ تحمیلی یا دوران ابتدای پیروزی انقلاب در ایده و عقیده ندارند و جوانان نسل مروز هم ثابت کردند که همچون پیشکسوتان ایستاده اند که نمونه بارز آن را در دفاع از حرم شاهد بودیم.